| Артикул | 112566 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08479 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08473 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08474 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05835 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112664 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08470 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08469 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08471 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07649 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ку-1 |
| Вага | 4.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112854 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112853 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112616 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07623 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07106 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112696 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08442 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08434 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112677 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07103 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08431 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08112 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08436 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07180 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 815ж |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07451 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |