| Артикул | 7059 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07967 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08048 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0537м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к08101 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08138 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111345 |
| Вага | 29.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02067 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 11278 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к02953 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04959 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03350 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06093 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06230 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06598 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06594 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06632 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06522 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06374 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06711 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06720 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112582 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112585 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06846 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06832 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1370/1р-NSPH |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1362/1р-HSPH |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1322/1р-GRAG |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Агат, З каменями |
| Артикул | к07035 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к07050 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |