| Артикул | к07084 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1826/1р-NSPH |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 1828/1р-HSPH |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к07200 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0493cha |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07387 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07525 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | GS-01-012-4110 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | OR106010 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07986 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | к08069 |
| Вага | 5.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08152 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08158 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08164 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08169 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04993 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 111457 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к05465 |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05695 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03056 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | к05499 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | кб0337ri |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0333lg |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |