| Артикул | пб0327gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0326gm |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0331м |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0336gm |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0338gm |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0367ri |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0161ri |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0165ri |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0186ri |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0062ca |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0247 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0100mi |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
Ювелірне різноманіття постійно доповнюється красивими прикрасами. Кожна річ має своє призначення. Зокрема це не тільки вишукане доповнення образу, а ще може мати сакральне призначення. Вам вдасться підібрати такий хрестик з білого золота з діамантами, який сподобається навіть вибагливим модницям.
Вам лише не завадить виділити трохи часу на ознайомлення. Це дасть можливість підібрати найкращі аксесуари для тривалого носіння.
Ювеліри постійно пропонують щось нове. Відповідно ви зможете вдало доповнити скриньку. Вам тільки потрібно виділити час на ознайомлення. Якщо розбиратися в основних варіантах, то варто виділити кілька моделей:
Коли мова йде про релігійну річ, то в її оформленні не повинно бути нічого зайвого. Головне, це розп’яття. Якщо ж тут будуть декоративні елементи, то мінімальна кількість. Вони не повинні привертати до себе увагу.
Що стосується хрестика з білого золота з діамантами для доповнення образу, то фантазія ювелірів безмежна. Елегантно виглядає аксесуар, де дрібні камінці розташовані по всій основі. Вони однакового розміру та кольору. Також для декору можуть використати декілька вставок, але більших розмірів. Все залежить від ваших побажань.
Ви будете приємно вражені величезною кількістю пропозицій. Тепер тільки залишається уважно з усім розібратися, щоб вибрати найкращий аксесуар.
Відкривши каталог, ви без проблем доповните скриньку. Тільки для цього потрібно продумати певні моменти. Це дозволить без проблем розібратися у всіх пропозиціях.
Визначтеся з призначенням. Багато хто вибирає хрестик з білого золота з діамантами просто для доповнення образу. Окремо представлені релігійні речі.
Оскільки тут точно передбачаються вставки, то їм потрібно приділити максимальну увагу. Більшість віддає перевагу дрібним прозорим елементам. Вони вважаються класикою. Також можна віддати перевагу колірним. Все залежить від ваших побажань.
Що стосується самого дорогоцінного металу, то багатьом подобається наявність родованого покриття. Воно додає додаткового блиску основі. Якщо хочете, то можете вибрати виріб без всього зайвого.
Разом з хрестиком з білого золота з діамантами підберіть ще відповідний ланцюжок. Він має бути з того самого металу, що і основний виріб. Сам по собі ланцюжок має бути лаконічного оформлення, щоб не привертати до себе увагу.
Уважно ознайомившись з усіма пропозиціями, ви підберете цікаві вироби. Вони будуть цікавою деталлю образу. Ви будете задоволені красивим придбанням.
В інтернет-магазині «Oniks» представлений величезний каталог. Завдяки фото й описам ознайомитеся з усіма пропозиціями. Також можете поспілкуватися з консультантами. Усі прикраси вражають оформленням.
Вам гарантується фірмове пакування. Також є можливість обміну та повернення протягом 14 днів. Вам тепер тільки потрібно дочекатися доставки замовлення.
Придбаний хрестик з білого золота з діамантами зможе доповнити різні образи.