| Артикул | п03881 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04029 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 131768 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04055 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04054 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03669 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02951 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04052 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 210201 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210204 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03591 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02335 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04014 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03508 |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03286 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00031 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02339 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03783 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03507 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03641 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03924 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131505 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02971 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132705 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132707 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131791 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02996 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02442 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |