| Артикул | 270041E |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п02863 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03215 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03162 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0251 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03790 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02936 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03863 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210199 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210200 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210203 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04021 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04000 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01868 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03245 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13692 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131539 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131379 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131964 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131812 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131739 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01624 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131969 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131802 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132290 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132388 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131453 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132462 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131670 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |