| Артикул | п02648 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02214 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02652 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02640 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01396 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02398 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0061са |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 1п759-0072 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | п199 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | 1П759-0149 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0090cha |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0255di |
| Вага | 0.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03264 |
| Вага | 17.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0188ri |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0183ri |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0187ri |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0189ri |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0190ri |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0205lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0198са |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0235ri |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0217nl |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0232ri |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0228ri |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п124k |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п161A1 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | п341 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | MP8612Cgmk |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0281 |
| Вага | 15.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями, Ебенове дерево |
| Артикул | кол02523 |
| Вага | 25.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |