| Артикул | пб0383cha |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0384cha |
| Вага | 0.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03675 |
| Вага | 24.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 632 |
| Вага | 11.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0285nl |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0385cha |
| Вага | 0.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 270139 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0406ri |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п00225ж |
| Вага | 27.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0308nl |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п0366 |
| Вага | 30.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | пб0407ri |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0366ri |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0398lg |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133233 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0399lg |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | рс311319 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7608 |
| Вага | 12.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1938 |
| Вага | 16.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1937 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1936 |
| Вага | 12.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п04099 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133354 |
| Вага | 96.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3011/1р-PSPH |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270135 |
| Вага | 6.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270057E |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 240240 |
| Вага | 6.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240239 |
| Вага | 6.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 210203 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1799 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |