| Артикул | п04051 |
| Вага | 0.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03157 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04004 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04060 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04056 |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 270061Е |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | п04023 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04024 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04025 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п02994 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п04030 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04031 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04033 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04028 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04032 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04036 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04037 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04039 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04038 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04041 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03760 |
| Вага | 0.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04042 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04043 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04018 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Ювелірна жіноча скринька постійно доповнюється різними прикрасами. Особливо варто відзначити вироби на шию. Серед такого різноманіття особливо варто відзначити хрестик з фіанітами.
Така річ одразу привертає до себе увагу. Саме тому під час її вибору потрібно продумати кожну дрібницю. Це дозволить вдало доповнити будь-який образ.
Ці аксесуари вважаються особливими. Адже вам потрібно чітко визначитися з призначенням. Так варто виділити кілька особливостей:
Сакральне. В таких речах обов’язково має бути розп’яття. Тут не повинно бути нічого зайвого. А ще їх носять подалі від сторонніх очей.
Декоративне. Ці вироби будуть стильним доповненням будь-якого образу. Ювеліри тут проявлять максимум своєї фантазії. В оформленні не буде розп’яття. Тут буде багато різноманітних камінців, ажурних елементів.
Як бачите що при виборі хрестика з фіанітами потрібно проявити максимум уваги. Це дозволяє вдало доповнити будь-який образ.
Ювелірний асортимент постійно розширюється. Саме тому ви зможете вдало доповнити скриньку. Тільки для цього потрібно заздалегідь визначитися з важливими моментами.
Якщо мова йде про релігійні речі, то тут не повинно бути нічого зайвого. Ви повинні продумати все до найменших дрібниць. Якщо є певні сумніви, то можете порадитися зі священиком.
Що стосується декоративних аксесуарів, то їх представлено досить багато. Оформлення просто вражає. Вам тільки має бути максимально зручно.
Для основи хрестика можуть використати срібло чи золото. У більшості випадків срібло буде родованим. Іноді тут ще використовують чорніння чи позолоту для підкреслення елементів.
Що стосується золота то воно буде різних відтінків. Червоне, біле чи жовте – кожен з них виглядає неймовірно.
Оскільки хрестик з фіанітами передбачає наявність камінців, то їм приділяється належна увага. Більшість віддає перевагу прозорим елементам. Іноді можуть бути колірними. Все залежить від ваших побажань.
Також визначтеся з кількістю. Лаконічно виглядають вироби, де буде тільки кілька елементів. Оригінальніше виглядають моделі, які повністю усипані камінцями.
Ювеліри постійно презентують новинки, які сподобаються навіть вибагливим модницям. Ви зможете вибрати лаконічні чи оригінальні вироби. Головне, щоб це вам пасувало.
Серед представленого асортименту ви зможете доповнити образ різним хрестиком з фіанітами. Кожен з них буде пасувати. Ви будете задоволені своїм вибором.
В інтернет-магазині «Oniks» представлено багато різних аксесуарів. Вони відповідають усім стандартам якості. До того ж вони виглядають дуже стильно. Ви з усім можете ознайомитися завдяки фото й описам. А ще з усім допоможуть консультанти.
14 днів на обмін і повернення;
доставка по Україні;
фірмове пакування прикрас;
постійно діють акції.
Підібрані хрестики з фіанітами будуть особливою деталлю образу.