| Артикул | п02443 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13844 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132258 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132695 |
| Вага | 25.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03076 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076ж |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03076с |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03250 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | П03217 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132773 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00816 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132983 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133003 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132994 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01707 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2806000 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133095 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02189 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03707 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03838 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1077 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1213р |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1272 |
| Вага | 38.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п01853 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132469 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131543 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01848 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01877 |
| Вага | 25.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01842 |
| Вага | 14.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |