| Артикул | 131803 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00029 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132389 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02759 |
| Вага | 17.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02573 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02655 |
| Вага | 7.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EHC053 |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Ювелірна сталь |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | 132504 |
| Вага | 11.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | CР615gm |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п252 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | пб0403gm |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | п02634 |
| Вага | 6.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0056gm |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | пб0054gm |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0053gm |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0058gm |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 132467 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132498 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132294 |
| Вага | 9.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02885 |
| Вага | 11.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02648 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02214 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02640 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131042 |
| Вага | 11.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131225 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01396 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02398 |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пб0061са |
| Вага | 0.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 1п759-0072 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |