| Артикул | пЕ |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п01336б |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | пб0180cha |
| Вага | 0.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п01336д |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | пИ |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 129882421 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0320cha |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0064cha |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0065cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0153lg |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0144cha |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0155lg |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0152lg |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0176nl |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0222ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0220di |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0223ri |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0224ri |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пкит166 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0269nl |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0268nl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пО |
| Вага | 0.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п181 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п167 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п319 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0283nl |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0287nl |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0289nl |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | пб0282nl |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 129951121 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |