| Артикул | п00790 |
| Вага | 9.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01859 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00789 |
| Вага | 11.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02430 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02765 |
| Вага | 10.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0064cha |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0065cha |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0063cha |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п02940 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0182ri |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03401 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0222ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0220di |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0223ri |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0224ri |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0146ri |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п189 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03454 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0269nl |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0268nl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03634 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | п03644 |
| Вага | 13.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03650 |
| Вага | 13.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03649 |
| Вага | 13.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03655 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123672400 |
| Вага | 9.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03684 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03688 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03803 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |