| Артикул | 132963 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132969 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131973 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132226 |
| Вага | 10.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 13540 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132800 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132915 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132952 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133001 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133072 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133258 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132304 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131700 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132384 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132390 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132962 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132980 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132989 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131649 |
| Вага | 11.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131558 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131092 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132475 |
| Вага | 14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132368 |
| Вага | 12.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132970 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133101 |
| Вага | 17.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1230 |
| Вага | 14.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 131650 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131508 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131743 |
| Вага | 7.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |