| Артикул | ESB178-NE |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | EXB662-NE |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXB475MR-GR |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925", Рожеве золото 750" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESB165 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESB167-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESC054-N |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESC052 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132768 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 810 |
| Вага | 73.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 812 |
| Вага | 90.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 629 |
| Вага | 62.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 133209 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0480nl |
| Вага | 9.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 947 |
| Вага | 34 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7044 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05305 |
| Вага | 3.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00057 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00055 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 15158 |
| Вага | 52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1248 |
| Вага | 12.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1234 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03661 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 628 |
| Вага | 90.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03660 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1167 |
| Вага | 71.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03732 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133220 |
| Вага | 10.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |