| Артикул | 1041водолій |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б04002 |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112192 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0217413 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р021751 |
| Вага | 11.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0203211 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-2.5 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч0203223 |
| Вага | 12.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-2 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | рс217015 |
| Вага | 15.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч0217020 |
| Вага | 16.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00358-3 |
| Вага | 6.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | р0217511 |
| Вага | 11.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021743 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б021721 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ч021751 |
| Вага | 10.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | zaponki2 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ц00191-4,5 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | zaponki1 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п04064 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10058 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7049 |
| Вага | 13.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00051-5,5 |
| Вага | 11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1252 |
| Вага | 56.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03832 |
| Вага | 4.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 519222400 |
| Вага | 21.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 538981600 |
| Вага | 9.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 533382400 |
| Вага | 23.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |