| Артикул | 111354 |
| Вага | 15.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11093а |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112201 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112703 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08059 |
| Вага | 9.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |