| Артикул | 1105 К |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 М |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 Е |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041діва |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 132885 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132982 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974водолій |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052козеріг |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133069 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133189 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1105 С |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 В |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1280 |
| Вага | 20.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131553 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132884 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 131771 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181052стрілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052овен |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 181052близнюки |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133077 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133075 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133127 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1103 D |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1103 С |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |