| Артикул | кол01256Е |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03308 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03704 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03754 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03376 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974рак |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03571 |
| Вага | 0.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254О |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03744 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03756 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03772 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03012 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18974тілець |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03690 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03771 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03889 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | п01629 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18974терези |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03693 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01165А |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03269 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03434 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03534 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133070 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133217 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03870 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |