| Артикул | 132724dvaB |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03965 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03963 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03964 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133264 |
| Вага | 14.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03968 |
| Вага | 6.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03553 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1348 |
| Вага | 23.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1454 |
| Вага | 13.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724dvam |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724пара |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-д |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-с |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-Укр |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ДПСУ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ГЕРБ |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-ST |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133349-РІД |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03573 |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03604 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03950 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03243 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п01617 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03546 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п00864 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03951 |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01774 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133206 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01775 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |