| Артикул | п03145 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03440 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03403 |
| Вага | 5.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03501 |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133221близнюки |
| Вага | 10.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041стрілець |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1281 |
| Вага | 18.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03013 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03130 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03004 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02818 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п03664 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133129 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 125573100 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03689 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 110781121 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 11261100 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7346 |
| Вага | 4.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 129871121 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 16281121 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 132742421 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 130631121 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 129481121 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132702400 |
| Вага | 7.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112101121 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 130602422 |
| Вага | 6.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1041діва |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п02854 |
| Вага | 0.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 137801121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 137881121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |