| Артикул | б04976 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04977 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0027sa |
| Вага | 25.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза |
| Артикул | 18647 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 141667 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | бб0047m |
| Вага | 28.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 18656 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18654 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02265 |
| Вага | 14.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18657 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0030z |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 18753 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18773 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18838 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01474 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01452 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бус729 |
| Вага | 72.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | кол00510 |
| Вага | 54.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | кол00510б |
| Вага | 84.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | бус4110 |
| Вага | 41.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0052nl |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01670 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04623 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01710 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01717 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01721 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01726 |
| Вага | 26.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |