| Артикул | 241951121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241911121 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к04428 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 239751121 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241941121 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06433 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08156 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08158 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08157 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08160 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08161 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08159 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08153 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08155 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08154 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к04918 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06255 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06297 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06269 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к05557 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06238 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07587 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06172 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |