| Артикул | к06257 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06316 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06268 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06311 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07141 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0537м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к02067 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к03350 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06256 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06296 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06241 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06093 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06230 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05167 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05247 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02955 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02601 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06222 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06293 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0155 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05981 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06224 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к06231 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | кб0266lg |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |