| Артикул | к06637 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 240521300 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 242041121 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235631121 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06703 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 241951121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241911121 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 241931121 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06708 |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06719 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06969 |
| Вага | 4.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 239751121 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242081121 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242161121 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07001 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07116 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07161 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 242541121 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 223351121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236721121 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07414 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07435 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07445 |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 221001121 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 236742421 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 242591622 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07515 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08015 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |