| Артикул | 7066 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00967 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00934 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00933 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07607 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7091 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00877 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 234741121 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 231111121 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07642 |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08409 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08410 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08408 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07627 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з3913б |
| Вага | 1.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07105 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07554 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08401 |
| Вага | 5.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07555 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07333 |
| Вага | 6.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07405 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08145 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0561cha |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0515cha |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07472 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07519 |
| Вага | 5.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |