| Артикул | 112832 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08135 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08275 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112187littledate |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112187littlelove |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112187littlema |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08315 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08332 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07397 |
| Вага | 6.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 112187littlename |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112125yourloveisall |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112187 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05232 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07190 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06797 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08351 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08177 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112567 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7399 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112208 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1113ч |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08346 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08345 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08347 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07040 |
| Вага | 7.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |