| Артикул | 112650 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112694 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08495 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08494 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08491 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08136 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07361 |
| Вага | 3.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07218 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08493 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08490 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08489 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05762 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07108 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112693 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08492 |
| Вага | 1.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08486 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08485 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112692 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1162 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112551 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08484 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112627 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07507 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7036 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08477 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08478 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к08475 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |