| Артикул | к08151 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08152 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08150 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01655 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05095 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05541 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06170 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06824 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07006 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07168 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07171 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07486 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05890 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 11292 |
| Вага | 5.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11930 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111376 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 111742 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04623 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | 111354 |
| Вага | 15.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб03037 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к1005 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04927 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к02908 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 11093а |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05205 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05245 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 111848 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0109gl |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |