| Артикул | кб0349ca |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0348ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06662 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06646 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06695 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112575 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06741 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 101-10028b |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10028 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06579 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06758 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0360у |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06559 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06824 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06826 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06829 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06837 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1339/1р-GARN |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат), З натуральними каменями |
| Артикул | 1520/1р-QSWB |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 1487/1р-CZ |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1488/1р-CZ |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06882 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06893 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06840 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0238nl |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к183nl |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Платина 950" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0368nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0381nl |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0369nl |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0375nl |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |