| Артикул | к06219 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06609 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1225/1р-CZ |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06768 |
| Вага | 18.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06938 |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07047 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07568 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07610 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07639 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07970 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08192 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04963 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05510 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05655 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05404 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06113 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06508 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06543 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06742 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06746 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | з3913ж |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01008 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к01326 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |