| Артикул | кб0386nl |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0387nl |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0380nl |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к770 |
| Вага | 7.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 312 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0057cha |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0189nl |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к269cha |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 197550ch |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0462са |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0440cha |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0439cha |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0452са |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0456са |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0459ca |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0433nl |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0428nl |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0466са |
| Вага | 3.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0430nl |
| Вага | 6.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0426mi |
| Вага | 3.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0485nl |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0484nl |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0496ch |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0481nl |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0492cha |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0488ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0494cha |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0487ca |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0520nl |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0516cha |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |