| Артикул | 7229 |
| Вага | 7.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112812 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11812 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 3889 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112679 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ку-2 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111626 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 112292 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112525 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112581 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR133810 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111715 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112125priznanie |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 112143celui |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112154 |
| Вага | 12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112143equation |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112600 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112206м |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1225/1р-CZ |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112646 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1245 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11094 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112767 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |