| Артикул | 112840 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112839 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112838 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112835 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1910/1р-CZ |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7058 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112661 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7029 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1923/1р-HRUB |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7036 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1142род |
| Вага | 9.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7068 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1941/1р-QGR |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 901-01625 |
| Вага | 0.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01620 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-01568 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7066 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00967 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00934 |
| Вага | 0.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00933 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7091 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00877 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 901-00182 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |