| Артикул | 112579 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7051 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08028 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0607ri |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0608ri |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1856/1p-HRUB |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 1844/1p-AMET |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | 7466 |
| Вага | 9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1867/1р-QSWB |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08288 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1306род |
| Вага | 8.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1397 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0556ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08151 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06824 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07168 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07171 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к1005 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | 111848 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0109gl |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0110gl |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | к05190 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0263ar |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0253lg |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0252sl |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0254lg |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0251ca |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06121 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |