| Артикул | кб0253lg |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0252sl |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кб0254lg |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0251ca |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0339ri |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0338ri |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0224ri |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06643 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к1005k |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | к06998 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06994 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0454ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0451ca |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0490gl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0534м |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Серед ювелірного різноманіття знайдеться безліч прикрас. Модниці хочуть підібрати щось незвичне. Вишукані ексклюзивні каблучки чудово для цього підходять. Вони відразу привертатимуть до себе увагу.
Представлений асортимент постійно розширюється. Відповідно у вас буде можливість оригінально доповнити скриньку та продемонструвати бездоганний смак.
Ювеліри проявляють максимум фантазії під час створення виробів. Тут продумується багато деталей. Якщо повернутися до ексклюзивних каблучок, то вони не стали винятком. Це буде цікавою деталлю.
Вас приємно здивує величезна кількість фігурних елементів. Центральна частина буде одразу привертати увагу. Наприклад, квітка, серце, знак безкінечності, фігура тварини. Зрозуміло, що цей список можна ще довго продовжувати. Вам тільки потрібно орієнтуватися на свої побажання.
Такі речі більше підходять для вечірніх образів. Так ви зможете продемонструвати бездоганний смак. Якщо говорити про повсякденне носіння, то вони не завжди підходять. Просто більшість виробів досить масивна. В такому випадку віддавайте перевагу акуратнішим моделям.
Стильними ексклюзивними каблучками зможете доповнити різноманітні образи. Адже їх представлена величезна кількість.
Ювелірне різноманіття повністю у вашому розпорядженні. Це дозволяє підібрати найкращі пропозиції. Зокрема можна звернути увагу на такі варіанти:
Оригінально виглядають аксесуари, де в центральній частині будуть ажурні завитки. Це виглядає дуже красиво.
Окремо варто сказати про ексклюзивні золоті каблучки у формі певної фігури. Варіантів оформлення безліч. Вам тільки потрібно подумати, як саме вони будуть виглядати. Це буде тільки дорогоцінний метал чи тут ще будуть присутні вставки. Якщо мова йде про камінці, то визначтеся з кількістю та розміром.
Не варто забувати про аксесуари з можливістю гравіювання. Ви можете проявити максимум фантазії. Це може бути просто написи чи навіть ще зображення. Головне, щоб все помістилося на обідку.
Варіантів оформлення ексклюзивних золотих каблучок досить багато. Це дасть можливість вибрати оригінальні прикраси для доповнення образів.
В інтернет-магазині «Oniks» представлений величезний каталог. Тут наявні золоті чи срібні каблучки цікавого оформлення. Щоб з ними ознайомитися, натисніть на фото й описи. Якщо чогось не вистачає, то поспілкуйтеся з консультантами.
Кожна прикраса буде запакована у фірмове пакування. Окремо варто сказати про доступні ціни на продукцію. Також постійно слідкуйте за акціями.
Маючи у розпорядженні ексклюзивні каблучки, без проблем продемонструєте бездоганний смак.