| Артикул | к05252 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к05801 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05997 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06706 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06732 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06729 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к06918 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06989 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07626 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | обрб0004 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 111715 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05352 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05713 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06160 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06219 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06327 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | з3913 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1225/1р-CZ |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07596 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 236821100 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 236801100 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 212962400 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 212971100 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111714 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к04904 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к05655 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05404 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06113 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06050 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |