| Артикул | 905-01442 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1203 |
| Вага | 18.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141779 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141713 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141721 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |