| Артикул | 181193 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01392 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181195 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181186 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181247 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01149 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181034 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01086 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01332 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181050 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1089 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181228 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 908-01360 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18819 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181000 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181044 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181073 |
| Вага | 7.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181273 |
| Вага | 19.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181274 |
| Вага | 21.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181321 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181047 |
| Вага | 16.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18745 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181197 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181046 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181039 |
| Вага | 20.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181091 |
| Вага | 14.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181110 |
| Вага | 17.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181268 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...