| Артикул | 181198 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181299 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181308 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181174 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR132040 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01438 |
| Вага | 7.92 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 908-01440 |
| Вага | 17.74 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18939 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181257 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181261 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18945 |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181176 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01004 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1098 |
| Вага | 16.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01428 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, Кришталь |
| Артикул | 908-01430 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 908-01003 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181301 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18714 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 18713 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...