| Артикул | рс130217 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 128245 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181304 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181278 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 111848 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 2449/1р-PWT |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 902-01125 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121231 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12989 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121310 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | 12645 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12741 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112252 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 112577 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112580 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112584 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112583 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112611 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1722/1р-HSPH |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1806/1р-PWT |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 3947 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112628 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112641 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1336/1р-HSPH |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 112253 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112678 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |