| Артикул | 123138 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні), З каменями |
| Артикул | 123105 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123147 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123149 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123145 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123177 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123154 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123153 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123170 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123159 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 123172 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122567 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122587 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123208 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123203 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123223 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123225 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123232 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2112/1p-QSWB |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | 121725 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123246 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 123250 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Полімер, З каменями |
| Артикул | 301 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 583 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122804 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 202 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123262 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123286 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123287 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 835 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |