| Артикул | 3032/1р-CZ |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 15250 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123240 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2477/1p-RUBY |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 15230-4 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123048 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 15230-6 |
| Вага | 19.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181378 |
| Вага | 8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26013 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2599/1р-CZW |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181325 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 26016 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141649 |
| Вага | 18 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133132 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123565 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 8198р-PSPH |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 26015 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 181362 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1875 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 26014 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 26020 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26018 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |