| Артикул | с07344 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12321 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06635 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |