| Артикул | с06475 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06498 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06486 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06612 |
| Вага | 6.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122558 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06607 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087в |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06690 |
| Вага | 9.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06736 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06714 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122691 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06888 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703s |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06911 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703l |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703ser |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703vet |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703цв |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06917 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06937 |
| Вага | 2.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06921 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06925 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06999 |
| Вага | 5.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06971 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06982 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07002 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05955 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07049 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07069 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |