| Артикул | сб0440di |
| Вага | 4.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0193са |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0195са |
| Вага | 13.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0191са |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0213lg |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0248sth |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0269ar |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0280ri |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0279ca |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0174ca |
| Вага | 10.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Чорні перли, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | EDKU002 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0336ri |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0221ri |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0207ri |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0212 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0238 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0236 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | ME34376ca |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с169ar |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0353y |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0352y |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0360y |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0363nl |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0026caj |
| Вага | 7.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0370ca |
| Вага | 6.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0385z |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0383z |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0380z |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0237 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0402mi |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |