| Артикул | сб0402mi |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0436ca |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0399 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0412cha |
| Вага | 5.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0397 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0408nl |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0390 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0389 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0420gl |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0429gl |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | сб0419gl |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0388 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | сб0424gl |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с4748кв |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с4748топ |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08135 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | сб0458nl |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0460ca |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0474z |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08549 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08678 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08713 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08700 |
| Вага | 4.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0492gm |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0504ca |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0517sm |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08811 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0552mi |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0500nl |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0560ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |