| Артикул | сб0624lg |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0622lg |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0621lg |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0626lg |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0619lg |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0611mi |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05836 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0612mi |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0608mi |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0606ri |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0411cha |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0405nl |
| Вага | 5.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0605nl |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08230 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0448nl |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08741 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0488м |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0582cha |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123500 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05061 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07116 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06364 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 121304 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 342791121 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 340041622 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 342581622 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 342661121 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 311951121 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |