| Артикул | 40017 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08502 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0378 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с07579 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123233 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08315 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08505 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08583 |
| Вага | 5.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08915 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08916 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 121304 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08917 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2279/9p-PWT |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08302 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08292 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07717 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08359 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123104 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09072 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07637 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08267 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09071 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09073 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07257 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09178 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 123065 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с08293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |