| Артикул | колб0118sm |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0477lg |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | колб0084са |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0511м |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0210cha |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0539cha |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0540cha |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0132м |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0133м |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0137mi |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | R12484Saj |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | MR18824gm |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | к409 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | к540jo |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR16801gm |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01757mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R12304DSaj |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | R01555mi |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб03041 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | обрб0002 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 165823ch |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | ккит148 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | MR86479ca |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к368 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Димчастий кварц |
| Артикул | кб0091gm |
| Вага | 4.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0090gm |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0092cha |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0093cha |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | R25296 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к684 |
| Вага | 6.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |